V predposledný marcový deň sme dopoludnie strávili v Podtatranskej knižnici s pani ilustrátorkou na podujatí "S knihou ma baví svet".
Ako to prebiehalo? Najprv sa nám pani ilustrátorka predstavila ako Katka Vronková. Ilustrovala knihy od spisovateľov ako napríklad Július Belan, Ivan Sedlák, Petra Šetele, Ján Paulus. Porozprávala nám o sebe a o svojich ilustrátorských skúsenostiach.
Pod jej vedením sme sa pustili do ilustrovania aj my / žiaci 3.A/. Pracovali sme na vlastnom leporele. A toto je výsledok nášho snaženia :)
Na záver sme mali výstavu svojich diel, autogramiádu, dostali sme omaľovánky, ktorých autorkou je práve Katka, jej vizitku a urobili sme si aj spoločnú fotografiu.
Ďakujeme :)
/M. Štolcová/
OdpovedaťPreposlať
