Vážení rodičia!
Oznamujeme všetkým stravníkom, že odhlasovanie obedov a desiat v mesiaci jún 2022 sa bude prijímať do pondelka 27.06.2022 do 1400 h. Po tomto termíne už nie je možné odhlásiť sa z júnových obedov a desiat, nakoľko je potrebné účtovne uzavrieť školský rok. Neodhlásený obed a desiatu je možné zobrať na rampe pri vchode do ŠJ.
Taktiež Vám oznamujeme, že od 27.06.2022 do 29.06.2022 bude výdaj obedov do 1400 h.
Výdaj obeda 30.06.2022 bude do 13.30 h, v tento deň sa desiata už podávať nebude.
Kto má záujem o ponechanie zostatkového preplatku na nový školský rok 2022/2023 v ŠJ, je potrebné napísať a zaslať žiadosť mailom na fabryova@zskompp.sk, stasova@zskompp.sk alebo odovzdať osobne v ŠJ.
Ďakujeme za porozumenie a prajeme Vám príjemné prežitie letných prázdnin!
Bc. Mária Stasová - vedúca školskej jedálne